Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPortalGalleryPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NUKLEARNI RAT

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Rjecina




Broj postova : 41
Join date : 25.07.2009

NUKLEARNI RAT Empty
PostajNaslov: NUKLEARNI RAT   NUKLEARNI RAT I_icon_minitimepet ruj 11 2009, 14:10

Upravo sam skinuo jedan film, a mislim i drugi.

Sada je pitanje sto je vama vaznije. Godina proizvodnje ili dobra prica/radnja.

Prvi od filmova je Fail Safe. Upravo sam skinuo originalni film iz 1964. Imate i jednostavniju televizijsku verziju filma iz 1999 gdje je glavni glumac George Clooney. Kada kazem jednostavniju zelim reci da ima manje radnji jer snimatelj nije imao dovoljno love ili je mislio da danasnji gledaoci nisu dovoljno pametni da shvate film iz 1964. Ja mislim da je oboje.

Film se dogada priblizno 1960. godine.

Americka nuklearna eskadrila je kompjuterskom greskom dobila naredenje da izvrsi nuklearni napad na Moskvu. Film prati pkusaje Pentagona da nagovori eskadrilu kako bi se vratila u bazu (i raspravu da se iskoristi situacija za opci nuklearni napad), ruske napade na eskadrilu i suradnju s Kremljom kako bi eskadrila bila unistena od ruskih aviona.

Americka vojska je odbila suradivat u pravljenju ovog filma.
Film je dobio odlicne kritike, ali je propao u kinima. Amerikanci ne vole crne filmove.

Rapidshare links za originalnu verziju je:

http://katz.cd/download/3605726/Movie/Fail-Safe-1964/


Drugi film je Miracle Mile iz 1988.

On prikazuje posljednjih 50 minuta vremena zivota obicnih ljudi koji znaju da je SAD poceo nuklearni napad na SSSR. Film prati njihove pokusaje da spase sebe i voljene osobe. Film je takoder dobio odlicne kritike, ali je propao u americkim kinima jer tamosnji ljudi ne vole crne filmove

http://movies.katz.cd/download/1656151/Movie/Miracle-Mile-1988/

Volio bih naci i miniseriju World War III na rapidshare, ali to nije moguce
[Vrh] Go down
Admiral Denis
Admin



Broj postova : 360
Join date : 17.05.2009
Lokacija : Mliječna staza/Sunčev sustav/Zemlja/Europa/Hrvatska/Karlovac

NUKLEARNI RAT Empty
PostajNaslov: Re: NUKLEARNI RAT   NUKLEARNI RAT I_icon_minitimepet ruj 11 2009, 18:59

prvi sam film gledao


drugi nisam


probaj pogledan na warez-bb.org
[Vrh] Go down
https://starfleet.forumhr.com
Rjecina




Broj postova : 41
Join date : 25.07.2009

NUKLEARNI RAT Empty
PostajNaslov: Re: NUKLEARNI RAT   NUKLEARNI RAT I_icon_minitimepon ruj 14 2009, 21:02

Sorry Denis nisi gledao prvi film. To nije dr. Strangelove, nego drugi film.

Prvi je u neku ruku komedija, dok je drugi crni.

Na zalost film je crnobijeli pa se na njemu vide godine, iako je atmosfera u njemu prava Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





NUKLEARNI RAT Empty
PostajNaslov: Re: NUKLEARNI RAT   NUKLEARNI RAT I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NUKLEARNI RAT
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Off topic :: Video-
Forum(o)Bir: